اخبار مجلس

برنامه هفته اول لیگ برتر والیبال مشخص شد

برنامه هفته اول رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور اعلام شد.

11 مهر 1399

قیمت جدید پراید ، رشد 11 میلیونی قیمت پژو 405 ، خودروهای داخلی باز هم گران شدند

قیمت ها با وجود همه وعده ها برای مدیریت بازار خودرو در این بازار هم چنان صعودی است به طوری که امروز چهارشنبه 15 مردادماه پراید با قیمت 81 میلیون تومان و پژو 405 با قیمت 142 میلیون تومان به متقاضیان عرضه می گردد.

8 مهر 1399

خبرنگاران راه چاره مسائل مالی در همگرایی بهارستان و دولت

تهران- خبرنگاران- طیفی از نمایندگان با شروع به کار یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اولویت خود را نقد و حمله به دولت قرار داده اند. مشکلاتی را بیان می نمایند که همه مردم به آن آگاهند اما وقتی به عنوان نمایندگان مردم از آنان راه چاره مطالبه می گردد جواب...

12 شهریور 1399

چک های برگشتی و تعدیل نیرو؛ عظیم ترین پیامدهای کرونا برای فراوری

نائب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: با توجه به محدودیت هایی که با شیوع ویروس کرونا در کشور به وجود آمد، بخش زیادی از فعالان مالی کشور با مسائل عدیده ای روبرو شدند؛ ازاین رو در راستای شناسایی مسائل بنگاه های مالی در سطح کشور سامانه...

17 مرداد 1399

تنش مرزی میان هند و نپال افزایش یافت

در میان افزایش تنش های مرزی میان هند و نپال، دولت کاتماندو با انتشار نقشه جدید،مناطق مورد اختلاف با هند را جز خاک این کشور اعلام نموده است.

2 مرداد 1399

کاهش 97 درصدی مسافران فرودگاه امام (ره)

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) گفت: در فروردین سال 99 نسبت به مدت مشابه سال گذشته تعداد پرواز ها 91 درصد و تعداد مسافران نیز 97 درصد کاهش داشته و در همین مدت 88 درصد از درآمد های این شرکت نیز کاهش یافته است.

27 خرداد 1399

بورس دوشنبه چگونه بازگشایی می گردد؟ ، عطش خرید سهامداران همچنان ادامه دارد

به گزارش تجارت نیوز، در فرایند پیش گشایش بازار سهام روز دوشنبه 25 فروردین، تشکیل صف های خرید سنگین حاکی از آن است که امروز نیز بازار سهام شروعی سبز خواهد داشت.

16 خرداد 1399

خبرنگاران رایزنی برای تشویق الزرفی به انصراف از تشکیل دولت

بغداد - خبرنگاران - یکی از نمایندگان مجلس عراق امروز (چهارشنبه) فاش کرد که رایزنی چهره های سیاسی برجسته برای تشویق عدنان الزرفی به انصراف از تشکیل دولت آینده شروع شده است.

10 خرداد 1399

حقوق کارمندان در سال آینده چقدر افزایش می یابد؟

رییس کمیسیون تلفیق بودجه 99 نحوه افزایش حقوق ها در بودجه سال آینده را تشریح کرد.

18 اردیبهشت 1399

انتقال آب از گرجستان به ایران برای برطرف کم آبی دریاچه ارومیه

بر اساس طرح مطرح شده در رابطه با انتقال آب از گرجستان به ایران، رییس مجلس شورای اسلامی اظهار امیداوری کرد که این موضوع در زمینه گسترش مبادلات مالی دو کشور موثر خواهد بود و می توان مشکل بعضی مناطق ایران مانند دریاچه ارومیه که از کم آبی رنج می برد را مرتفع...

28 اسفند 1398