کنترل نسبی اپیدمی کرونا در تهران، احتمال تغییر آمار مبتلایان با افزایش تراکم جمعیت

به گزارش مدرسه باهنر، فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به کنترل نسبی اپیدمی کرونا در کلانشهر تهران، گفت: ممکن است حجم زیاد ترافیک، تراکم جمعیت در ناوگان حمل و نقل عمومی و تردد های غیرلازم در سطح شهر، آمار ها را در هفته های پیش رو دستخوش تغییر کند.

کنترل نسبی اپیدمی کرونا در تهران، احتمال تغییر آمار مبتلایان با افزایش تراکم جمعیت

به گزارش گروه اجتماعی مدرسه باهنر، علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران اظهار کرد: در 24 ساعت گذشته در بیمارستان های تحت پوشش استان تهران مجموعا 294 مورد جدید ابتلا به کرونا تشخیص داده شده که این افراد در بخش های عادی بستری هستند.

وی اضافه نمود: از دیروز 88 بیمار جدید با توجه به شدت علائم بالینی ویروس کووید 19 در بخش های ویژه بیمارستان های استان تهران بستری هستند.

زالی از ترخیص 542 مبتلا به کرونا از بیمارستان های تهران طی روزی که گذشته اطلاع داد و اظهار داشت: خوشبختانه این آمار بیانگر افزایش بهبود یافتگان در تهران است.

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه تهران یکی از پرخطر ترین استان ها در زمینه اپیدمی کروناست، گفت: تغییر در آمار و یا افت نسبی در مبتلایان به کرونا باید در شهر بزرگی همچون تهران یک موضوع نسبی تلقی گردد؛ چرا که ثابت شدن آمار ماحصل اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در دو هفته ای است که در تقارن با عید نوروز نهاده شد.

وی با اشاره به کنترل نسبی اپیدمی کرونا در کلانشهر تهران، اظهار کرد: ممکن است حجم زیاد ترافیک، تراکم جمعیت در ناوگان حمل و نقل عمومی و تردد های غیر ضرور در سطح شهر آمار ها را در هفته های پیش رو دستخوش تغییر کند.

زالی با بیان اینکه هر گونه تغییر در آمار مبتلایان به کرونا پس از طی دوره نهفتگی دو تا سه هفته ای تعیین خواهد شد، گفت: بخشی از فراز و فرود های آماری در تهران مربوط به فاصله گذاری اجتماعی و بخش دیگری مربوط به اجرای طرح هایی است که در تعطیلات نوروزی اعمال شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کنترل نسبی اپیدمی کرونا در تهران، احتمال تغییر آمار مبتلایان با افزایش تراکم جمعیت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنترل نسبی اپیدمی کرونا در تهران، احتمال تغییر آمار مبتلایان با افزایش تراکم جمعیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید