هیأتی ها با شاد کردن نیازمندان جشن می گیرند

به گزارش مدرسه باهنر، یکی از مسئولین خیریه همدردی هیأت ریحانةالنبی (س) گفت: این هیأت امسال در روز نیمه شعبان که باتوجه به شیوع ویروس کرونا، برگزاری جشن مقدور نیست، تصمیم گرفت با طبخ 2 هزار پرس زرشک پلو با مرغ برای نیازمندان، جشن خود را برگزار کند.

هیأتی ها با شاد کردن نیازمندان جشن می گیرند

به گزارش گروه فرهنگی مدرسه باهنر، مجتبی سروش پور، یکی از مسئولین خیریه همدردی هیأت ریحانةالنبی (س) اظهارداشت: این هیأت امسال در روز نیمه شعبان که باتوجه به شیوع ویروس کرونا برگزاری جشن مقدور نیست، تصمیم گرفت با طبخ غذا برای نیازمندان، با گره گشایی از زندگی آنان، جشن خود را برگزار کند.

طبخ زرشک پلو با مرغ برای نیازمندان با 30 میلیون تومان کمک مردمی

وی اضافه نمود: امروز پنجشنبه 21 فروردین ماه مصادف با سالروز میلاد منجی عالم بشریت امام زمان (عج)، با جمع آوری 30 میلیون تومان کمک های مردمی، طبخ 2 هزار پرس زرشک پلو با مرغ صورت گرفت.

سروش پور شرح داد: بناست این غذاها، امشب در میان مردم محروم تهران توزیع شود تا در این شب عزیز، کام این مردم نیز شاد شود.

اهدای سبد ارزاق 500 هزار تومانی به 100 خانواده نیازمند

یکی از مسئولین خیریه همدردی هیأت ریحانةالنبی (س) در ایام شیوع ویروس کرونا یکی دیگر از اقدامات ما، حمایت از خانواده های بیماران مبتلا بود، گفت: بعد از شیوع ویروس کرونا، بسکمک از خانواده های محروم دچار آسیب شدند و برخی از خانواده ها نیز به دلیل تعطیل شدن برخی از کسب وکارها، دچار مسائل فراوانی شدند، با این حساب، این خیریه با کمک های مردمی، 100 خانواده را تحت پوشش قرار داد.

وی اضافه نمود: برای این خانواده ها سبد کالایی به ارزش 500 هزار تومان فراهم شد که به آنان ارائه شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "هیأتی ها با شاد کردن نیازمندان جشن می گیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیأتی ها با شاد کردن نیازمندان جشن می گیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید