فال روزانه 28، 01، 1399

به گزارش مدرسه باهنر، فال روزانه 99.01.28

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به جهان آمده اید، تولدتان مبارک. سالی سرشار از انرژی و نشاط انتظار شما را می کشد و در سال تولدتان از خوشی و شادکامی بی نصیب نخواهید بود. در این سال به خواسته های قلبی تان اهمیت بیشتری بدهید و مسیرهای تازه ای را دنبال کنید. در سالی که با تولدتان آغاز نموده اید، زندگی را ساده نگیرید و در این سال بیشتر از همواره کوشش کنید و مطمئن باشید که زحمت های شما بی نتیجه نخواهد ماند. ماه مهر سال جاری مهم ترین ماه درمیان ماه های سال تولدتان است و در این ماه با مشکل بزرگی روبرو خواهید شد، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که این مشکل شما را زمین گیر نمی کند و راهی برای حل آن پیدا خواهید کرد. در ماه آبان سال جاری چشم تان را بیشتر از همواره باز کنید و کارها را با عقل و تدبیر به سرانجام برسانید. سالی که با تولدتان آغاز شده را جدی بگیرید و در این سال به گونه ای کار کنید که در سرانجام سال تولدتان، دستاوردهای چشمگیری به کارنامه زندگی تان اضافه نموده باشید.

فال روزانه 28، 01، 1399

برای رسیدن به آرامش، قسمتی از روز را با دوستان و آشنایان سپری کنید. روز خوبی برای کار و تجارت نیست و ضرری را در معامله ها تجربه خواهید کرد. یکی از اعضای خانواده احتیاجمند کمک شما است، هر کاری که از دست تان بر می آید را برای کمک به ایشان انجام دهید و مطمئن باشید که این فرد کمک شما را فراموش نمی نماید. احتمال زیادی وجود دارد که حرف ناراحت نماینده ای به همسر یا عشق زندگی تان بزنید. امروز در مرکز توجه اعضای خانواده قرار می گیرید. برای اطرافیان اهمیت بیشتری قائل شوید و به آنها محبت کنید.

روزی بسیار خوبی را در پیش دارید و فرصتی پیدا می کنید تا حسابی تفریح کنید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و با استراحت و تفریح، خودتان را آماده روزهای آینده کنید. هدیه ای برای عشق زندگی تان بخرید و محبت خود را به ایشان ابراز کنید. روز مناسبی را برای گسترش دامنه کار و تجارت خود شروع نموده اید و برنامه هایی که برای گسترش کار در نظر دارید را امروز انجام دهید. امروز شرایطی مهیا می گردد تا کارهای موردعلاقه تان را انجام دهید.

دست تان را به زانوی خودتان بگیرید و مسائل را حل کنید. به هر قیمتی که شده به ایده ای که به ذهن تان خطور نموده جامه عمل بپوشانید. احتمال زیادی وجود دارد که یکی از اطرافیان امروز از در ناراحتی و دلخوری با شما وارد گردد. کدورتی که میان شما و فردی وجود دارد را به صلح و صفا تبدیل کنید. شرایطی مهیا می گردد تا در کنار اعضای خانواده حسابی خوش بگذرانید. همسر یا عشق زندگی تان امروز چشم از شما بر نمی دارد و بیشتر از همواره هوای تان را دارد.

با کار و کوشش بیش ازحد، سلامت تان را به خطر نیاندازید. امروز هرگونه سرمایه گذاری و فعالیت اقتصادی را کنار بگذارید. فرصتی را برای بودن در کنار اعضای خانواده اختصاص دهید. همسر یا عشق زندگی تان روزی سرشار از محبت و عاشقی را برای شما تدارک خواهد دید. امروز وسواس بیشتری برای انجام کارها به خرج دهید و حواس تان را حسابی جمع کنید.

بخت با شما یار است و روزی همراه با شادی و نشاط انتظار شما را می کشد، این شرایط را مغتنم بدانید و با تفریح و خنده، نگران های تان را فراموش کنید. امروز احتمال زیادی وجود دارد که پول تان را خرج خرید کالاهای غیرضروری کنید. همسر یا عشق زندگی تان ایده های بکری برای افزایش درآمد با شما مطرح خواهد نمود. روز خوبی را برای مهمانی و بودن در کنار اعضای فامیل در پیش رو دارید. احساس می کنید که نبض شما و عشق زندگی تان یک آهنگ را می نوازد و بیشتر از همواره با عشق زندگی تان هم دل هستید. رفاقت با دوستان ناباب را کنار بگذارید و سبک زندگی سالمی را در پیش بگیرید. آتش عشق در وجود همسر یا عشق زندگی تان زبانه می کشد و روزی عاشقانه را در پیش دارید، این شرایط را به فال نیک بگیرید و در کنار عشق زندگی تان عشقی گرم و پر حرارت را تجربه کنید.

امروز فردی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارد، تجربه های گران بهایی را با شما درمیان خواهد گذاشت. امروز احساس می کنید که بیشتر از همواره حرف همسر یا عشق زندگی تان را می فهمید و احتیاج به صحبت با وی دارید، این فرصت را غنیمت بدانید و دمی در کنار عشق زندگی تان بنشینید و با ایشان از عشق و محبت بگویید. اهل خانواده بر سر موضوعی با یکدیگر اختلاف نظر دارند و این شرایط زمینه دلخوری اعضای خانواده را فراهم نموده است، قبل از اینکه این دلخوری بالا بگیرد، امروز در میان اعضای خانواده پادرمیانی کنید و بین اهل منزل صلح و صفا برقرار نمایید.

از آنجایی که ذهنی آشفته و مضطرب دارید، راهی برای موفقیت پیدا نمی کنید، در نتیجه در اولین فرصت فکری به حال این شرایط بردارید و به آرامش خاطر برسید. با پس انداز و صرفه جویی، ثبات اقتصادی تان را در آینده ثبات بخشید. رازی که در سینه دارید را با کسی درمیان نگذارید. اجازه ندهید عادت های ناپسند شما زمینه ناراحتی همسر یا عشق زندگی تان را فراهم کند. یکی از نزدیکان که وی را دوست خود می دانید، امروز به شما خیانت می نماید.

شخصیت جذابی دارید و اطرافیان شما را به عنوان فرد محبوب و مردم داری می شناسند، این روحیه امروز به کمک شما می آید و اطرافیان برای حل مسائلی که با آنها دست به گریبان هستید، دست کمک به سمت شما دراز می نمایند. پولی که از کسی قرض گرفته اید را امروز به هر قیمتی که شده بازپس دهید. کارهای زیادی دارید، اما انرژی لازم برای انجام کارها در طول روز را بدست خواهید آورد. قبل از اینکه رابطه شما و همسر یا عشق زندگی تان از چیزی که هست، سردتر گردد، فکری به حال گرمای رابطه خود بردارید.

شرایطی مهیا می گردد تا در کنار دوستان قدیمی با هم بنشینید و خوش بگذرانید. قرار است در جلسه کاری مهم یا مهمانی رسمی شرکت کنید و در این مراسم اطلاعات زیادی به دانش خود اضافه خواهید کرد. زندگی را فدای کار نکنید و بیشتر در کنار همسر یا عشق زندگی تان حضور داشته باشید. اجازه ندهید اختلاف نظر میان شما و همسر یا عشق زندگی تان بالا بگیرد.

امروز از همواره سرحال تر به نظر می رسید و خطری وجود نازنین تان را تهدید نمی نماید. امروز سرمایه ای که برای انجام کاری احتیاج دارید از جایی که فکرش را نمی کردید مهیا می گردد. یکی از اعضای خانواده امروز مایه سرشکستگی شما می گردد. به خودتان قول داده اید که امروز ورزش و تفریح کنید، اما شرایط مهیا نمی گردد. فردی قصد دخالت میان شما و عشق زندگی تان را دارد.

امروز همسر یا عشق زندگی تان برنامه های زیادی برای بهبود روحیه تان در نظر گرفته است. پیشنهادی که یکی از عظیم ترهای فامیل با شما درمیان گذاشته را اجرا کنید. خاطره های خوش دوران کودکی در ذهن تان زنده شده و روزی سرشار از سرزندگی و شادکامی را در پیش رو دارید. ترشرویی به صلاح شما نیست و با اطرافیان از در محبت وارد شوید. خستگی نمی شناسید و امروز احساس می کنید که شکست ناپذیر شده اید، این روحیه را تا انتهای شب حفظ کنید و کار دشواری که مدتی است مشغول انجام آن هستید را به سرانجام برسانید.

احساس اعتماد به نفس سرشاری را تجربه خواهید کرد و مسائل را کوچک و ناچیز خواهید دید. حواس تان به دخل وخرج تان باشد. فرصتی برای عاشقی دارید و امروز گرفتار عشقی سوزان و آتشین خواهید شد. روز را با آرامش به سرانجام برسانید و اجازه ندهید نگرانی ها شما را مضطرب کند.

منبع: برترین ها

به "فال روزانه 28، 01، 1399" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 28، 01، 1399"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید