شرط الزام چک صیاد برای خرید خودرو برداشته شد

به گزارش مدرسه باهنر، دو شرکت ایران خودرو و سایپا شرط الزام ارایه چک صیاد در طرح ساماندهی فروش خودرو را از شرایط ثبت نام حذف کردند.

شرط الزام چک صیاد برای خرید خودرو برداشته شد

به گزارش، مجید باقری قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از برداشته شدن الزام ارایه چک صیاد برای خرید خودرو در طرح ساماندهی فروش خودرو خبر داد و گفت: با توجه به درخواست تعداد زیادی از هموطنان عزیز، امکان ارائه این چک توسط بستگان درجه یک خریدار نیز فراهم شده تا شرایط مناسب تری برای ثبت نام مصرف کنندگان واقعی فراهم آید.

وی بار دیگر از مشتریان محترم گروه خودروسازی سایپا خواست تا برای ثبت نام در طرح فروش فوق العاده عجله نکنند.

این مقام مسئول در صنعت خودروسازی گفت: ثبت نام، درج اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور و سپس واریز وجه تا روز 14 خردادماه امکان پذیر است و هموطنان به صورت 24ساعته می توانند این مراحل را انجام دهند.

همچنین بابک رحمانی معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو تاکید کرد: درحال حاضر حدود 50 هزار نفر در طرح فروش فوق العاده ایران خودرو پیروز به ثبت نام شده اند که تا به امروز مشکل خاصی در فرآیند ثبت نام وجود نداشته است.

وی با اشاره به مشکل برخی از متقاضیان در ارایه چک به نام شرح داد: در صورتی که برخی از مشتریان به واسطه این محدودیت امکان ثبت نام نداشته باشند، این موضوع قابل بازنگری خواهد بود.

گفتنی است؛ در برنامه ریزی اولیه طرح فروش فوق العاده خودرو این الزام وجود داشت که چک تضمین تسهیلات به نام خریدار و صیادی باشد، اما اکنون با هدف تسهیل در مشارکت هموطنان و افزایش رضایتمندی مشتریان این الزام را از شرایط ثبت نام حذف کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "شرط الزام چک صیاد برای خرید خودرو برداشته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط الزام چک صیاد برای خرید خودرو برداشته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید