سرپرست دانشکده حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی منصوب شد

به گزارش مدرسه باهنر، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی با صدور حکمی سرپرست دانشکده حقوق واحد تهران مرکزی را منصوب کرد.

سرپرست دانشکده حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی منصوب شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری مدرسه باهنر از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، سیدمحمودرضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی با صدور حکمی، علیرضا شمشیری را به عنوان سرپرست دانشکده حقوق واحد تهران مرکزی منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:

جناب آقای دکتر علیرضا شمشیری

عضو محترم هیأت علمی واحد تهران مرکزی

با سلام و ادب

با توجه به مراتب تعهد و سوابق علمی و تجارب ارزنده جناب عالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست دانشکده حقوق واحد تهران مرکزی منصوب می شوید.

انتظار می رود با بهره گیری شایسته از ظرفیت ها و توانمندی های موجود و بالقوه و سرمایه های انسانی دانشکده به گونه ای برنامه ریزی نمایید که منتج به تحقق مأموریت های آموزشی، فرهنگی، پژوهشی و دانشجویی دانشکده شود. ایجاد زمینه های ارتباطی مناسب استاد و دانشجو، هماهنگی و همکاری مؤثر با حوزه های ستادی و بسترسازی مناسب در جهت ارتقای ارزش های دینی و انقلابی در مجموعه کارکنان، اعضای هیئت علمی و دانشجویان گرامی از اهم وظایف تعریف شده جناب عالی می باشد.

امیدوارم با توکل به خداوند قادر و متعال، در انجام امور محوله پیروز باشید.

سیدمحمودرضا آقامیری

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی

آقامیری در نامه ای جداگانه، از کوشش ها و زحمات جلیل مالکی عضو هیئت علمی دانشکده حقوق و رئیس سابق این دانشکده، در مدت ریاست دانشکده حقوق واحد تهران مرکزی تقدیر و برای وی آرزوی پیروزیت کرد.

4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "سرپرست دانشکده حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست دانشکده حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید