خبرنگاران مرکز شهر دامغان برای جلوگیری از شیوع کرونا مسدود شد

به گزارش مدرسه باهنر، سمنان- خبرنگاران- فرماندار دامغان گفت: محدوده مرکز این شهر به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی مسدود شد.

خبرنگاران مرکز شهر دامغان برای جلوگیری از شیوع کرونا مسدود شد

علی اصغر مجد عصر یکشنبه در گفت و گو با مدرسه باهنر، بیان نمود: محدوده چهارراه لاله(مرکز شهر) دامغان به دلیل شیوع کرونا، در زمان اوج ترددها از ساعت 19 الی 22 تا اطلاع ثانوی مسدود اعلام شد.

وی ادامه داد: این اقدام بر اساس مصوبه شورای ترافیک شهرستان با هدف پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، جلوگیری از تجمعات و برای حفظ سلامت شهروندان اجرا می گردد.

مجد به جزئیات اجرای این طرح اشاره نمود و گفت: خیابان های منتهی به چهارراه لاله دامغان از میدان شهدا تا میدان امام، راستا چهار راه باغ جنت به سمت چهارراه لاله و راستا سه راهی شهید فلاحی به سمت چهارراه لاله مسدود است.

وی اضافه نمود: با اجرای این طرح، تردد در شهر بسیار کاهش یافته است که امیدواریم با این کاهش تردد و قطع زنجیره انتقال، شیوع کرونا نیز کاهش پیدا کند.

مجد توضیح داد: براساس مصوبه کمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی کرونا، طرح فاصله گذاری اجتماعی و کنترل رفت و آمدها در دامغان نیز با هدف قطع کردن زنجیره انتقال ویروس کرونا اجرا می گردد.

فرماندار دامغان گفت: تنها راه شکست ویروس کرونا، قطع کردن زنجیره انتقال است و مردم باید در این زمینه یاری نمایند و مهم ترین یاری آن ها نیز ماندن در خانه است.

ظهر امروز رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت بیان کرد: تا به امروز 38 هزار و 309 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و 2640 نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت نموده و 12 هزار و 391 نفر نیز بهبود یافته اند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران مرکز شهر دامغان برای جلوگیری از شیوع کرونا مسدود شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مرکز شهر دامغان برای جلوگیری از شیوع کرونا مسدود شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید