خبرنگاران دستگیری عاملان اصلی نزاع دسته جمعی در کرج

به گزارش مدرسه باهنر، کرج - خبرنگاران - رییس پلیس امنیت عمومی البرز ، از دستگیری عاملان اصلی درگیری و نزاع دسته جمعی در منطقه کمالشهر کرج اطلاع داد.

خبرنگاران دستگیری عاملان اصلی نزاع دسته جمعی در کرج

سرهنگ نورمحمد فتحی زاده روز سه شنبه درگفت و گو با خبرنگار مدرسه باهنر گفت: درپی وقوع نزاع دسته جمعی در اواخر سال 98 درمنطقه کمالشهر کرج، با پیگیری های انجام شده از سوی پلیس امنیت عمومی استان البرز، تعداد 23 نفر از افراد حاضر در صحنه درگیری دستگیر شده و به این پلیس منتقل شدند .

متهمان در بازپرسی های ماموران ضمن اعتراف به جرم خود مبنی بر دخالت در درگیری، به متواری شدن 2 نفر از عوامل اصلی و سردسته ایجاد نزاع و درگیری از صحنه جرم اذعان داشتند که دستگیری آن ها در دستورکار پلیس امنیت عمومی استان البرز نهاده شد .

ماموران با انجام مراقبت های شبانه روزی وانجام اقدامات پلیسی گسترده در نهایت، محل اختفاء متهمان را شناسایی و در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه هر 2 متهم را در مخفیگاهشان شناسایی و در بازرسی از آن جا تعداد یک قبضه سلاح شکاری غیر مجاز به همراه تعداد 34 عدد فشنگ شکاری، هفت تیغه چاقو، یک تیغه قمه و یک عددساطور کشف و به همراه پرونده به دادسرا اعزام نموده و از آن جا با قرار وثیقه قانونی روانه زندان شدند.

فتحی زااده ضمن هشدار به برهم زنندگان نظم عمومی گفت: در حوزه امنیت شهروندان پلیس با هیچکس تعارف ندارد و اگر کسی با نادیده دریافت قانون، قصد برهم زدن نظم عمومی را داشته باشد به شدت با او برخورد می گردد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران دستگیری عاملان اصلی نزاع دسته جمعی در کرج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دستگیری عاملان اصلی نزاع دسته جمعی در کرج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید