تور کنسرت های رضایی در اروپا برگزار می گردد

به گزارش مدرسه باهنر، غلامرضا رضایی که ماه گذشته در فرهنگسرای نیاوران به صحنه رفت، هم اکنون خود را آماده می نماید تا اواخر پاییز در پنج کشور اروپایی کنسرت دهد.

تور کنسرت های رضایی در اروپا برگزار می گردد

به گزارش مدرسه باهنر، غلامرضا رضایی، خواننده با اشاره به برنامه های خود در ماه های آینده گفت: به دعوت یکی از دوستان فرهنگی ام برای یک تور موسیقی در چند شهر اروپا برنامه ریزی نموده ایم. این تور از اواخر پاییز شروع می گردد و تا اویل زمستان ادامه خواهد داشت.

وی گفت: این تور برای کشورهای فرانسه، آلمان، هلند، دانمارک و بلژیک در حال برنامه ریزی است که به زودی اطلاعات دقیق آن در اختیار رسانه ها قرار خواهد گرفت.

این خواننده و مدرس آواز ایرانى که چندی پیش با گروه برافشان به صحنه رفته است، درباره دیگر برنامه های خود گفت: سوئیت سمفونیک گفت و شنید به آهنگسازی پیمان سلطانی آماده انتشار است و در شهریورماه رونمایی خواهد شد. همچنین پس از آن آلبوم صبح وفا به آهنگسازی هامان خلیلی منتشر خواهد شد.

رضایی درباره آلبوم گفت و شنید یادآور شد: این اثر بر روی اشعار نظامى ساخته شده است. آهنگساز اثر، دوست هنرمندم پیمان سلطانى هست و کار توسط نوازندگان ارکستر سمفونی ارمنستان اجرا شده است .شعر ها توسط هنرمند ارجمند یارتا یاران دکلمه شده است . یکى از ویژگیهای اثر اینکه در بخش آوازی خواننده توانا دکتر سعید ادیب هم با من همراهى می نمایند و این همراهى از نظر تکنیکى یک اتفاق خاص هست. چرا که هردوی ما در عین داشتن دو شیوه متفاوت آوازی، توانستیم این دو شیوه رابه درستى بیامیزیم.

غلامرضا رضایی در پرونده هنری خود آلبوم آسمانه به آهنگسازی مجید درخشانی و آلبوم اوسنه به آهنگسازی مزدا انصاری را دارد.

منبع: تسنیم

به "تور کنسرت های رضایی در اروپا برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور کنسرت های رضایی در اروپا برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید