تحقق جهش تولید در گروه سایپا با تولید محصولات جدید

به گزارش مدرسه باهنر، به گزارش سایپانیوز، رضا دولت آبادی مدیر عامل بانک تجارت در حاشیه بازدید از گروه خودروسازی سایپا گفت: شرایط به وجود آمده به دلیل تحریم و شیوع ویروس کرونا، کار را برای فعالیت صنعت خودرو سخت کرده است، اما با وجود تمام دشواری ها، گروه خودروسازی سایپا توانسته گام های بزرگی را در جهت توسعه این صنعت بردارد.

تحقق جهش تولید در گروه سایپا با تولید محصولات جدید

مدیرعامل بانک تجارت ادامه داد: سایپا یکی از مجموعه های مهم نقش آفرین در فعالیت های صنعتی و اقتصاد کشور است؛ لذا خوشحالم از اینکه فرصت بازدید از این مجموعه صنعتی فراهم شد.

وی اضافه نمود: فعالیت گسترده و هدفمند سایپا در توسعه صنعت خودرو کشور می تواند الگویی برای سایر صنایع باشد که با جدیت و برنامه ریزی، اهداف خود را عملیاتی کنند.

مدیرعامل بانک تجارت شرح داد: با اجرای طرح های توسعه ای و نیز تولید محصولات جدید، یقینا شاهد رونق صنعت خودرو و تحقق شعار جهش تولید در گروه سایپا خواهیم بود.

وی اضافه نمود: با وجود محصولات جدید، طرح ها و فعالیت های بزرگی که برای صنعت خودرو و به خصوص گروه سایپا دیده شده است، مسئولیت بانک ها در حمایت از صنعت خودرو بیشتر می شود، لذا ضرورت دارد که شبکه بانکی در تأمین نقدینگی واحد های صنعتی و به خصوص خودروسازان اقدام های وسیع تری را انجام دهد.

دولت آبادی اظهارداشت: بانک تجارت می تواند برای کمک به صنعت خودروسازی کشور گام های بزرگی را در ارائه خدمات بردارد.

منبع: فرارو

به "تحقق جهش تولید در گروه سایپا با تولید محصولات جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحقق جهش تولید در گروه سایپا با تولید محصولات جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید