بختیاری زاده: بازی با تراکتور بسیار بااهمیت است و ارزش یک فینال را دارد، کوشش می کنیم در این فصل دوم شویم

به گزارش مدرسه باهنر، سهراب بختیاری زاده سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو معتقد است که ملاقات تیمش مقابل تراکتور با توجه به رقابت دو تیم در بالای جدول، ارزش یک فینال را دارد.

بختیاری زاده: بازی با تراکتور بسیار بااهمیت است و ارزش یک فینال را دارد، کوشش می کنیم در این فصل دوم شویم

به گزارش خبرنگار ورزشی مدرسه باهنر، سهراب بختیاری زاده سرمربی تیم فوتبال شهر خودروی مشهد در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش مقابل تراکتور گفت: برای فوتبال خراسان و مجموعه شهر خودرو آرزوی موفقیت دارم. برای بازی بسیار سخت و مهم مقابل تراکتور آماده می شویم و در خدمت شما رسانه ها خواهیم بود.

وی ادامه داد: صحبت هایم را از بازی قبلی مقابل پارس جنوبی شروع می کنم که از روز قبل از بازی به تیم اضافه شدم و در بین بازیکنان بودم. ما در آن بازی باختیم و مقصر باخت هم خودم هستم. با این حال پس از آن مسابقه با همکارانم کوشش کردیم تا روی ذهن بازیکنان کار کنیم که باخت را فراموش نمایند و با انگیزه به تمرینات ادامه دهند. نکات فنی تیم را در طول هفته انجام داده ایم، اما این ذهنیت را به بازیکنان این القا کردیم که ملاقات با تراکتور بسیار بااهمیت است و ارزش فینال را دارد. بازیکنان باتجربه شهر خودرو این را قبلاً ثابت نموده اند که چنین مسئله ای را می دانند و ان شاءالله فردا با این ذهنیت وارد زمین می شوند.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو در مورد اینکه آیا شکست تیمش مقابل پارس جنوبی به حواشی روز معارفه اش ارتباط داشته است یا نه، گفت: با توجه به شرایط بچه ها و شرایط آنها قبل و در جریان بازی تا اندازه ای این ذهنیت را داشتم که چنین مسئله ای روی آنها تأثیرگذار خواهد بود. هرچند خیلی کم و از روز قبل از بازی به بازیکنان اضافه شدم، اما این را متوجه شدم. باخت هم جزئی از فوتبال است، با این حال در این هفته ها که شهر خودرو کوشش می نماید پیروز و دوم جدول گردد تا سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند، باید بیشتر از قبل قدر لحظات و این بازی ها را بدانیم و به نوعی از باخت مقابل پارس جنوبی درس بگیریم.

بختیاری زاده اضافه کرد: چه از نظر روحی و روانی و چه فنی بازیکنان باید آن ضعف ها و تفکرات منفی را کنار بگذارند تا برای ملاقات مقابل تراکتور از تجربیات ملاقات مقابل پارس جنوبی استفاده کنیم.

وی در مورد اینکه کدام بازیکنانش را به دلیل محرومیت و مصدومیت در اختیار ندارد، گفت: معتقدم که تمام بازیکنان چه آنها که هستند یا نیستند، حرفه ای هستند و صلاح نمی دانم مصدومان و محرومان را بیان کنم. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که تمام مجموعه بازیکنان و کادر هم قسم شده ایم تا مقابل تراکتور به پیروزی برسیم. هرچند این را باید اضافه کنم که تیم تراکتور بسیار قابل احترام است و بازیکنان باکیفیت و باتجربه ای دارد. از نظر کیفی آنها در خط دفاعی بازیکنان بسیار خوب و مدافعان بازیسازی دارند که می توانند هر تیمی را تحت فشار بگذارند. با این حال بازیکنان شهر خودرو در این چند فصل ثابت نموده اند بازیکنان بزرگی هستند و فردا هم این را ثابت خواهند کرد.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو درباره اینکه صداقت به عنوان مربی تراکتور در نشست خبری شرکت نموده بود که سابقه فعالیت در شهر خودرو را دارد و شناخت او از این تیم چقدر می تواند به تراکتور یاری کند، گفت: در اولین مصاحبه ام در رسانه ها وظیفه خودم دانستم از همه آنهایی که در شهر خودرو بودند، تشکر کنم، آنهایی که زحمت کشیدند. از آقای سرآسیایی و عزیزی که اینجا بوده است. فوتبال روز جهان دیگر بررسی کردن است و خیلی راحت می توان شرایط فنی تیم ها را شناخت. با این حال بیشتر شناخت مربیان و بازیکنان از خودشان و درکی که نسبت به خودشان در تیم پیدا می نمایند، اهمیت بیشتری دارد. همه باید با این تفکر وارد زمین شوند که تیم حریف از آنها شناخت دارد و همه تیم ها همین طور هستند. مسلماً به همان اندازه که حریف از ما شناخت دارد، ما هم به همان اندازه از حریف مان شناخت داریم.

بختیاری زاده در مورد اینکه آیا دستیارانش را برای ادامه کار در شهر خودرو انتخاب نموده است یا نه، گفت: خودم به ثبات در کار اعتقاد دارم. کادری که قبل از این در تیم بودند از جمله بررسیور، مربی دروازه بان ها و... را علاقه داشتم که باشند، چون از تیم هم شناخت داشتند. درست است هر مربی این اختیار را دارد که خودش دستیارانش را انتخاب کند، اما من از کادر فنی شهر خودرو شناخت داشتم و با آنها ادامه کار دادم. در کنار آنها آقای حسین بادامکی را به بنده پیشنهاد دادند که من هم با افتخار با او کار کردم. چون مثل سیدعباسی و دیگر دوستان جزو نخبگان فوتبال خراسان بودند و هستند. در کادر فنی تیم شهر خودرو همدلی و صمیمیتی است که در کادر ما وجود دارد. اگر می خواهیم تیم یکدستی باشیم، این اتحاد را باید از کادر فنی نشان دهیم تا به بازیکنان نیز منتقل گردد. امیدوارم که اینجا هم روزهای خوبی را برای فوتبال خراسان رقم بزنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بختیاری زاده: بازی با تراکتور بسیار بااهمیت است و ارزش یک فینال را دارد، کوشش می کنیم در این فصل دوم شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بختیاری زاده: بازی با تراکتور بسیار بااهمیت است و ارزش یک فینال را دارد، کوشش می کنیم در این فصل دوم شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید