بازاریان گناوه داوطلبانه بازار را تعطیل نمایند

به گزارش مدرسه باهنر، رئیس اتاق اصناف گناوه با اشاره به احتمال حضور مسافرانی از شهر های آلوده، از بازاریان خواست داوطلبانه مغازه ها را در تعطیلات پیش رو تعطیل نمایند.

بازاریان گناوه داوطلبانه بازار را تعطیل نمایند

به گزارش از ، سیدفخرالدین حسینی رئیس اتاق اصناف گناوه گفت: در نظرسنجی های اجرا شده، بیشتر بازاریان با تعطیلی بازار این شهر در روز های یکشنبه و دوشنبه موافق هستند.

او ادامه داد: از بازاریان درخواست می کنیم با توجه به احتمال حضور میهمانانی از شهر های آلوده و بنا به درخواست رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و شبکه بهداشت گناوه، و همچنین برای حفظ سلامتی خود و خانواده های خود، به صورت داوطلبانه بازار را تعطیل نمایند.

رئیس اتاق اصناف گناوه تاکید نمود: در زمینه تعطیلی بازار به صورت دستوری مصوبه ای نداریم و انتظار داریم بازاریان داوطلبانه مغازه ها را تعطیل نمایند.

بازار بندر گناوه در شمال استان بوشهر یکی از بازارهای پرمشتری در این استان است و هر سال در اسفند و اوایل بهار بسیاری از هموطنان از نقاط دور و نزدیک برای خرید به این بندر می فرایند.

در این بندر پنج هزار و 630 واحد صنفی فعالیت دارند که دو هزار و 400 واحد از این تعداد در مراکز تجاری مشغول به فعالیت هستند.

اتحادیه اصناف شهرستان گناوه بازار این بندر را از ششم اسفند پارسال با مشارکت خودجوش بازاریان برای جلوگیری از مسافرت ساکنان استان های درگیر با ویروس کرونا به این منطقه و حفظ سلامتی شهفرایندان تعطیل کرد و بازار پس از 50 روز تعطیلی، 31 فروردین بازگشایی شد.

ک

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "بازاریان گناوه داوطلبانه بازار را تعطیل نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازاریان گناوه داوطلبانه بازار را تعطیل نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید