اقدامات نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان

به گزارش مدرسه باهنر، معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه توزیع 400 هزار پرس غذای گرم و ارائه خدمات درمانی به 16 هزار نفر در مناطق سیل زده را بخشی از اقدامات نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان توصیف کرد.

اقدامات نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان

به گزارش مدرسه باهنر به نقل از سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار علی اکبر پورجمشیدیان معاون هماهنگ نماینده نیروی زمینی سپاه در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان در گفت و گویی با اشاره به اقدامات گسترده نیروی زمینی سپاه در خدمت رسانی امدادی، پزشکی و معیشتی به مناطق سیل زده گفت: سامانه جراحی حیات بخش معاونت بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه تا به امروز ده ها عمل جراحی را با موفقیت انجام داده است.

وی افزود: اعزام بیش از 20 دستگاه آمبولانس و 3 سامانه جراحی تاکتیکی و حیات بخش به مناطق سیل زده از جمله روستاهای تابعه کنارک و چابهار (مناطق عورکی، نگور ، پلان و ...) بخشی از اقدامات پزشکی نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل زده تا امروز بوده است.

معاون هماهنگ نماینده نیروی زمینی سپاه با اشاره به استقرار بیمارستان های صحرایی نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل زده تاکید نمود: تا به امروز بیش از 16 هزار نفر به بیمارستان های صحرایی نیروی زمینی سپاه مراجعه نموده اند که 40 هزار نفر / خدمات رایگان در این بیمارستان ها به مراجعه نمایندگان ارائه شده است.

سردار پورجمشیدیان افزود: بالگردهای نیروی زمینی سپاه 84 سورتی پرواز انجام داده اند و 90 تن بسته معیشتی را در مناطق سیل زده توزیع نموده اند.

وی یادآور شد: توزیع 25 هزار بسته معیشتی، 15 هزار تخته پتو، 2 هزار سری لوازم گرمایشی و خانگی و هزاران بطری آب معدنی از دیگر اقدامات نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل زده بوده است. همچنین 400 هزار پرس غذای گرم در روستای استان سیستان و بلوچستان توزیع شده است.

سردار پورجمشیدیان با اشاره به حضور پررنگ یگان های مهندسی نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل زده افزود: 300 دستگاه از ماشین آلات مهندسی نیروی زمینی سپاه اعم از لودر، کامیون، بیل مکانیکی و ... در مورد امداد رسانی جاده ها فعالیت نموده اند. نیروی زمینی سپاه به بیش از 700 روستا در استان سیستان و بلوچستان به استعداد حدود 52 هزار خانوار خدمات امدادی، پزشکی و معیشتی را ارائه نموده است و 2 هزار نفر از رزمندگان این نیرو به صورت شبانه روز خدمات لازم را در مناطق سیل زده ارائه می نمایند .

وی در خاتمه با تاکید بر اینکه خود را خدمتگزار مردم می دانیم ، گفت: پاسداران، خدمت صادقانه و جهادی به ملت شریف ایران را رسالت و وظیفه خود می دانند. خداوند شوق خدمت به ملت ایران را در دل پاسداران انقلاب برانگیخته و ما این خدمت را افتخاری بزرگ برای خودمان می دانیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اقدامات نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدامات نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید