آمادگی مکزیک برای بازگشایی فعالیت های مالی با وجود افزایش موارد کرونا

به گزارش مدرسه باهنر، در حالی که مکزیک برای بازگشایی فعالیت های مالی آماده می گردد، آمارهای جدید نشانگر افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا در این کشور است.

آمادگی مکزیک برای بازگشایی فعالیت های مالی با وجود افزایش موارد کرونا

به گزارش گروه بین الملل مدرسه باهنر به نقل از رویترز، مکزیک روز یکشنبه اعلام نموده است که تعداد مبتلایان به ویروس کرونا به بیش از 49219 نفر رسیده که نسبت به روز شنبه 2075 نفر افزایش داشته است.

بر اساس این گزارش افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در مکزیک در شرایطی است که این کشور برای بازگشایی فعالیت های مالی آماده شده است.

تعداد قربانیان ناشی از ابتلا به ویروس کرونا در مکزیک نیز با 132 نفر افزایش به بیش از 5177 نفر رسیده است.

مکزیک هفته گذشته بیان کرد که میخواهد به تدریج فعالیت های مالی را از سر بگیرد، ظاهرا دولت مکزیک می خواهد فعالیت های مالی را از ابتدای ژوئن بازگشایی کند.

روز آدینه دولت مکزیک اعلام نموده است که صنعت خودروسازی می تواند قبل از اول ژوئن محدودیت های قرنطینه ای را لغو کند اگر شرکتهای خودروسازی تدابیر ایمنی را رعایت نمایند.

هوگو لوپز گاتل معاون وزیر بهداشت مکزیک روز یکشنبه در یک کنفرانس خبری گفت: تعداد موارد ابتلا به ویروس کرونا طی هفته گذشته در شهر مکزیکو سیتی به ثبات رسیده است.

بعضی مقام های رسمی مکزیک بر این باورند که تعداد واقعی مبتلایان به ویروس کرونا احتمالا 9 برابر بیشتر از آمارهای رسمی اعلام شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آمادگی مکزیک برای بازگشایی فعالیت های مالی با وجود افزایش موارد کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی مکزیک برای بازگشایی فعالیت های مالی با وجود افزایش موارد کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید