آدام مک کی درامی درباره واکسن کرونا می سازد

به گزارش مدرسه باهنر، شبکه اچ بی او سفارش ساخت سریالی درباره ساخته شدن واکسن کووید 19 را به آدام مک کی داده است.

آدام مک کی درامی درباره واکسن کرونا می سازد

به گزارش گروه فرهنگی مدرسه باهنر به نقل از ورایتی، اچ بی او میخواهد درامی درباره ساخته شدن واکسن کرونا بسازد. آدام مک کی به عنوان تهیه کننده اجرایی این پروژه انتخاب شده است.

این سریال کوتاه با اقتباس از کتابی با عنوان اولین شات نوشته برندان بورِل ساخته می شد. این کتاب داستان رقابت جهانی برای ساخت واکسن ویروس کرونا را روایت می نماید و درباره کمپانی ها و چهره های دنیای دارو و دانشمندان است که در عین حال با چالش هایی در دنیای سیاست و ایمنی و دسترسی ها نیز همراه است.

در حالی که مک کی تهیه کننده اجرایی این سریال خواهد بود، بورل نیز با همین عنوان وی را همراهی می نماید.

مک کی شرکت هایپرآبجکت را سال پیش برای فراوری فیلم تاسیس کرد و اکنون با همین کمپانی با اچ بی او همکاری می نماید. او همان زمان یک قرارداد 5 ساله با اچ بی او برای همکاری امضا کرد.

وی اکنون چندین پروژه برای این شبکه در دست ساخت دارد که سریالی درباره تیم لس آنجلس لیکرز در دهه 1980، سریالی درباره جفری اپستین و سریالی اقتباسی از فیلم انگل یا پارازیت از جمله آنهاست. وی همچنین در حال تهیه کردن یک سریال درباره تغییرات آب و هوایی برای اچ بی او مکس است.

بورل روزنامه نگاری لس آنجلسی است که نوشته هایش در آتلانتیک، نیویورک تایمز، نشنال جیوگرافیک و بلومبرگ منتشر می شوند. اولین شات یک کتاب غیرداستانی است که در یک حراجی به هافینگتون برای انتشار فروخته شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آدام مک کی درامی درباره واکسن کرونا می سازد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آدام مک کی درامی درباره واکسن کرونا می سازد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید